Rise of Tomb Raider na PS4! - Datum vydání a další novinky

23. july 2016 at 20:46 | Lufík |  News
Jak jistě víte, hra Rise of Tomb Raider již dávno vyšla a to v listopadu loňského roku. Kvůli časové exkluzivitě však hra vyšla pouze pro Xbox One a Xbox360. Počítačový hráči si pak na hru museli počkat až do ledna letošního roku. Nejdéle ale museli (a stále ještě musí) čekat hráči konzolí PS4. Těm byl konečně odhalen datum vydání hry!
Laru si tak budou moci zahrát už 11. října letošního roku!

Takto bude vypadat Box-Art pro PS4 verzi.

Aby jim však tvůrci vynahradili ono čekání, rozhodli se kromě hry s veškerým DLC obsahem (Endurance Mode, Baba Yaga, Cold Darkness Awakening, outfity, zbraně a mnoho karet) vydat i zcela nový DLC příběh a mnoho dalších bonusů!

Na co se tedy můžeme těšit:
- Ve hře bude nový doslova brutální mód obtížnosti s názvem "Extreme Survivor", ve kterém by neměli být žádné Checkpointy! (přesněji to specifikované zatím nebylo, pravděpodobně budete muset ujít celý level bez jediného úmrtí)
-----
- Nový DLC příběh se jménem "Blood Ties", ve kterém budeme mít možnost prozkoumat Lařino sídlo (jež jste mohli vidět v cut scéně hry)! Příběh by se měl odehrávat po smrti Lařinýho otce, kdy její strýc zpochybňuje Lařin nárok na její dědictví (zřejmě se ho bude snažit získat on sám). Lara tak bude mít za úkol dokázat, že je právoplatnou dědičkou. Během jejího pátrání však odhalí mnohá rodinná tajemství, jež jí už navždy změní život.
-----
- Nové příběhové DLC Blood Ties, bude také obsahovat mód "Nightmare", ve kterém bude na Laru (v jejím sídle) útočit hromada zombií.
-----
- Endurance mód bude nově obsahovat tzv. "Co-op support", kde budete moci spolu s dalším hráčem bojovat o přežití.
-----
- Nově budou pro Laru vydány i zbraně a zimní oblek, jež byl inspirován outfitem ze hry Tomb Raider III.
-----
- Pro příznivce hlavně původních her TR bude vydán tzv. "Classic Lara card pack", který bude obsahovat všech pět Lařiných skinů z původních dílů Tomb Raider.
-----
- DLC "Blood Ties" bude v PS4 verzi nově podporovat i PSVR (Playstation Virtual Reality).

Zde je i pár Screenshotů:
Lařino sídlo v DLC Blood Ties


Jeden z Lařiných skinů z původních TR her

Společník v Endurance módu
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.