Pravidla Blogu

20. february 2011 at 11:52 | Lufík
Mám jen pár jednoduchých pravidel... nejsou nijak složité... a budeteli je dodržovat... můžeme spolu všichni bezproblému vycházet
Kopírování! - Všichni to známe samozřejmě. A předem upozorňuji, že jsem velmi alrergická na to když někde najdu zkopírovaný můj vlastní článek (ať už část článku či rovnou celý) nebo nějakej vlastnoručně vyrobený (upravený) obrázek. Jestliže u někoho něco z toho najdu, okamžitě to hlásím adminům blogu. Protože kopírování netoleruji. Jestliže nějaký ten článek ode mě opravdu chcete, stačí napsat a slušně poprosit. Já vám poté řeknu zdali si tento článek můžete či nemůžete zkopírovat.


Spřátelování Blogů - Jednoduše řešeno - NESPŘÁTELUJI! Pokud máte zájem (jste na blogu aktivní a téma stránky je zaměřeno na TR) mohu váš blog/web přidat mezi odkazy v menu.


Chovejte se slušně! - prosím nepište mi zde žádné vulgární komentáře. Máteli něco proti mě, blogu či něco proti komukoliv jinému kdo chodí na tento blog, nechte sito pro sebe! Pokud máte nějaký problém jde to říct i slušnou formou. Jákékoliv vulgární komentáře budou ihned smazány a náštěvník bude nelítostně zablokován.


Reklami - Všechny je moc dobře známe. Předem upozorňuji, že na reklami tu je udělán článek, který je přímo zaměřen na toto téma. Odkaz na tento článek najdete v menu blogu! Jestliže se reklama najde kdekoliv jinde, (včetně žádostí o hlasy, všelijakých odkazů na jiné stránky, přihlášky do soutěží atd.) bude bezmilosti smazána!

Řetězáky - Jsou zakázány! Nejsou povoleny ani v článku pro reklamy! Jestliže se zde nějaký objeví ihned mažu! A jestliže ta daná osoba pošle ten samí řetězák víckrát, bude tato osoba zablokována!

Pravopis - omlouvám se jetli zde najdete nějaké pravopisné chyby. Ale já a český jazyk si bohužel nerozumíme úplně dokonale, a proto prosím omluvte veškeré chyby které zde najdete. Také vás ale žádám, aby jste mě na ně NEUPOZORŇOVALI! Články se snažím psát jak nejlépe umím, když už vnich nějaká ta chyba je, snažím se alespoň, aby článek byl kvalitní. Najdeteli nějakou pravopisnou chybu nechte si ji pro sebe. Opravdu není moc příjemné neustále někoho opravovat. Proto to prosím nedělejte ani zde. Děkuji!
 


Comments

1 Jeanette Jeanette | Web | 27. january 2012 at 23:00

No jasnačka, to znám moc dobře...
To je docela dost nepříjemný, když se s nějakým článkem hodinu píšeš, ale někdo ti pak napíše, že tam máš nějakou tu chybku, ale aby ten článek ocenil alespoň celkově, nebo řekl alespoň: "Promiň, můžu tě opravit? Myslím, že by to mělo být tak a tak..." to už je nenapadne. Občas se vážně podivuju nad drzostí některých takových.

Nic si z toho nedělej, Lufí, když je článek psán s nadšením, je to znát a nějaký ý/í se už dá v tom případě překousnout :)

Comments are closed.